Nazirlər bu ay Zərdab sakinlərini də qəbul edəcəklər – İstəyənlər bu tarixlər üçün qəbula yazıla bilərlər

0
214
zerdab-rayonu-zerdabcom-zerdab-mollakend-zerdab-yolu.png

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən fevral ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Zerdab.com xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Qəbul cədvəlini təqdim edirik:

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

1.

İmişli

İmişli, Sabirabad, Saatlı, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd

rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

08

2.

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, İmişli

kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

09

3.

Kürdəmir

Kürdəmir, Ağdaş, Ucar, Zərdab, Ağsu, Göyçay

Baş prokuror

Kamran Əliyev

10

4.

Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

10

5.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

10

6.

Lerik

Lerik, Lənkəran, Astara

gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

11

7.

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

13

8.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

14

9.

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir, Bərdə

ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

15

 10.

Cəlilabad

Cəlilabad, Biləsuvar, Neftçala, Cəbrayıl

daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

16

11.

Salyan

Salyan, Şirvan, Neftçala, Hacıqabul, Biləsuvar, Cəbrayıl

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

16

12.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli, Beyləqan, Xocavənd

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

16

13.

Tərtər

Tərtər, Ağdam

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

16

14.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul, Salyan

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

17

15

Şəki

Şəki, Oğuz, Qax, Zaqatala, Balakən

mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Adil Kərimli

17

16.

Zaqatala

Zaqatala, Balakən, Qax

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

17

17.

Qobustan

Qobustan, Şamaxı

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

17

18 .

Kürdəmir

Kürdəmir, Ucar, Zərdab

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

17

19 .

Abşeron

Abşeron, Zəngilan

ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

23

20.

Cəlilabad

Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

23

21.

Ağcabədi

Ağcabədi, Ağdam, Laçın

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

23

22.

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir, Ağdaş, Göyçay, Ucar, Zərdab, Kürdəmir

elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

24

23.

Beyləqan

Beyləqan, Ağcabədi, Füzuli, Xocavənd

energetika naziri

Pərviz Şahbazov

24

24.

Qusar

Qusar, Quba

əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

24

 25.

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

24

26.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul

iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

24

27.

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, İmişli

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

24

28.

Xaçmaz

Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev